28 Şubat 2015 Cumartesi

Benim Beyaz Mutfağım

 

 
Uzun karlı, çamurlu kış günlerinden sonra nihayet baharın ilk güneşli günlerini görmeye başladık. Sizi bilmem ama ben kesinlikle bir kış insanı değilim resmen depresyona giriyorum. Ama baharı hissetmeye başladım mı keyfime diyecek yok açıkçası.

 
 

 
Bugün sizlere mutfağımdan kareler paylaşmak istedim. Model benden yapım tabi ki kadim dostum Münür Ustadan. Tamamen beyaz bir mutfak umarım beğenirsiniz.

 
 
Bugün sizlere mutfağımdan kareler paylaşmak istedim. Model benden yapım tabi ki kadim dostum Münür Ustadan. Tamamen beyaz bir mutfak umarım beğenirsiniz.
 
 

16 yorum:

 1. Beğenmek de kelime mi bayıldım ne kadar zevklisiniz güzel günlerde kullanın mutfağınızı çok sevgilerm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne kadar naziksiniz beğenileriniz beni çok mutlu etti....

   Sil
 2. Beğenmem mi my White Queen 😘👌💖 Sağlıkla huzurla ve sevgiyle canım benim 💕

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım dostum diyebilirim artık herhalde çünkü hiç tanışmamış olsak da yıllardır tanıyor gibi hissediyorum. Çok teşekkür ederim olmuş mu gerçekten? Ben çok severek kullanıyorum. Gerçekten benim bu beyaz aşkım bitmez....

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 3. Beğenmek mi bayıldım !����Her köşesinde zevkli dokunuşlar ayrıntılar ❤En önemlisi yaşanılan ( kullanılan-kullanılabilen ) sıcacık bir mutfak ����❤ Şükran Kılınç

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten huzurla kullanıyorum herşeyi içme sinerek. Allah herkese gönlünden geçenleri nasip etsin...

   Sil
 4. Çok güzel,güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
 5. Hayallerimin mutfağı...Bayıldım..çok güzel ,çok zevklisiniz..Mutfağınızdan mis kokular eksik olmasın...Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler hiç birimizin mutfağından güzel kokular eksilmesin...

   Sil
 6. Yeni evinizde ki mutfağınızı düşündüğümde aklımdan geçen tam da buydu. Ne güzel kişiliğinizi evinize yansıtabilmişsiniz ruhu olan evleri çok sıcak buluyorum elinize sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim bende yaptırırken hiç bocalamadım planı çıkartmak yılların verdiği takipler dolayısıyla çok kolay oldu. Tekrar teşekkürler...

   Sil
 7. Merhaba
  Gizli takipçilerinizden biriyim:))Mutfağınıza bayıldımmmmmmmm çok ferah mis kokularnız ve bereketiniz eksik olmasın inşallah.Bu arada bu Münir ustanın elinden ne çıkarsa harika oluyor .
  Antalya dan Sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar gizli takipçim. Münür usta benim yıllar içinde artık dostum oldu ve gerçekten yaptığı işler gibi kendisi de çok naif bir insandır. Mutfaklarımızdan ocaklarımız hiç sönmesin hepimizin inşallah. Beğenileriniz için çok teşekkür ederim.

   Sil
 8. Sevgili Aygün Hanım,

  Güzel mutfağınızın masasının üzerine bir demet kır çiçekleri gönderiyorum. Hep yapmak isteyip de kısmen yapabildiğim İsveç tarzı kırık beyaz hakim evlere bayılıyorum. Ancak, Pembe Tilda'ya bayıldım. Çok ince, rafine bir zevkin ürünü, zaten başkası da beklenemezdi. Eceyi izlerken tanıyorum Münür Ustayı çok efendi bir insan. Yakın zamanda diğer güzellikleri görmek umuduyla, Melekler sizi ve ailenizi korusun. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil